All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ automatic roti paratha production line ] match 26 Products.
Commercial Automatic Onion Pie Roti Paratha Maker 3000 - 10000 Pcs/H
| Production Capacity: | 3000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Automatic Roti Paratha Making Machine 1000 -10000 Per Hour
| Production Capacity: | 1000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
1000 - 3000pcs/Hour Arabic Pita Bread Production Line Full Automatic
| Voltage: | 220V/ 380V Or Customization |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full-automatic |
| Application: | Pita Machine |
Meat Pie Roti Stuffed Paratha Making Machine Automatic
| Machine Name: | Layer Paratha Production Line |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor, Teflonn Belt |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
6000pcs/h Roti Paratha Manufacturing Machine layed bread production line
| Key Selling Points:: | Automatic |
|---|---|
| Tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequency:: | 50HZ |
Full Automatic Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V Or Customization |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full-automatic |
| Application: | Pita Machine |
Chinese Meat Sandwich Rou Jia Mo Bun Making Machine Automatic
| Machine Name: | Layer Paratha Production Line |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Laminated Dough Bun Flaky Bread Making Machine Automatic Layed
| Machine Name: | Layer Paratha Production Line |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Onion Pie Lacha Paratha Making Machine 3000 -10000 Pcs/H
| Production Capacity: | 2000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Custom Made Paratha Making Machine Automatic 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Production Capacity: | 3000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |

