All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ automatic tortilla bread making machine ] match 269 Products.
Flat Arabic Pita Bread Roti Production Line Commercial 800--8200pcs/H
| Condition: | New |
|---|---|
| Function: | Making Chapati/ Roti/Tortilla |
| Power: | 21kw |
Automatic Capacity 10 Inch Tortillas Production Line with Delta PLC and Schneider Electric
| Heating Method: | Natural Gas Or PL Gas |
|---|---|
| Control System: | Delta |
| Pressure Range Of The Presser: | 0.7MPA-1.0MPA |
700 - 3000 Pieces/h Stainless Steel Tortilla Production Line 8 - 50cm
| Production Capacity: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roller Diameter: | 8-50cm |
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
304 Stainless Steel Dough rounderMachine With Natural Gas Or PL Gas Heating And Delta Control System
| Pressure Range Of The Presser: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Marketing Type: | Hot Sale Product 2024 |
| Cable: | Renmin |
CE 3600pcs/Hour Arabic Bread Production Line Dia 20cm 30cm
| Certification: | CE |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 10080*17100*1450mm |
| Type: | Tortilla |
2024 New Desigh And Automatic BP-820 Industrial High Speed Tortilla Production Line
| Core Components: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 6-12 Inches |
| Key Selling Points: | High Productivity, Automatic, Easy Operation |
14000pcs/h High Output Sanitary Lavash Bread Line
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
Hydronic Heating 15 Inch Tortilla Dough Bread Machine
| Usage: | Tortilla Making |
|---|---|
| Power: | 43 Kw |
| Dimension: | 26000x2030x1915mm |
Silver Commercial Tortilla Machine Model 550 Automatic Grade Automatic For Your Food Business
| Feature: | Customized Size |
|---|---|
| Machine Color: | Silver |
| Core Components: | Motor |

