All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ food function automatic lavash production line ] match 36 Products.
Commercial Automatic Small Tortilla Making Machine With Certification Authority
| Capacity: | 800-2000pcs /hour |
|---|---|
| Application: | Tortilla Or Lavash |
| Packing: | Wooden Package |
High Capacity Full Auto Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System
| Capacity: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Application: | Tortilla Or Lavash Or Bread |
| Packing: | Wooden Package |
Flat Arabic Pita Bread Roti Production Line Commercial 800--8200pcs/H
| Condition: | New |
|---|---|
| Function: | Making Chapati/ Roti/Tortilla |
| Power: | 21kw |
Fully Automatic Lavash Bread Making Machine with High Capacity
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
Fully Automatic 8000pcs/hour Stainless Steel Lavash Bread Maker Machine
| Product: | Lavash |
|---|---|
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
| Power: | 25kw |
8000kg Capacity Flexible Configuration Lavash Bread Machine Pressure Range 0.8-1.0 Mpa for Lavash Production Requirements
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
|---|---|
| Production Capacity: | 8000-10000pcs/hour |
| Power: | 25kw |
304 Stainless Steel Fully Automatic High Effiency Lavash Machine High Capacity Lavash Machine
| Power: | 25kw |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
Intellectualization 2000pcs/h Tortilla Masters Equipment
| Key Selling Points:: | Automatic |
|---|---|
| Tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequency:: | 50HZ |
Customer Satisfaction Lavash Bread Making Machine Bread Maker Machine With 6-12 Inches Lavash
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
| Product: | Lavash |
6-12 Diameter Lavash Making Machine With 304 Stainless Steel 25kw Power
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
|---|---|
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
| Power: | 25kw |

