All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ full automatic tortilla production line ] match 142 Products.
12'' Precise Dough Locating Two Outlets Tortilla Making Equipment 1300 Pcs Capacity
| Application:: | Supermarket Factory |
|---|---|
| Color:: | Silver |
| Material: | 304 Stainless Steel |
CE 3600pcs/Hour Arabic Bread Production Line Dia 20cm 30cm
| Certification: | CE |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 10080*17100*1450mm |
| Type: | Tortilla |
800pcs/h Small Output 30cm Arabic Bread Production Line
| Color: | Silver |
|---|---|
| Thickness: | 100-300mm |
| Capacity: | 600-1000 PCS/HR |
3600pcs/h 300mm Touch Screen Lavash Production Line
| Thickness: | 100-300mm |
|---|---|
| Capacity: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Dough Weight: | 10-100g/PC |
Flour Pita Bread Line Paratha Production Line For 40cm-50cm Diameter Of Pita Bread And Paratha
| Core Components: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 40cm-50cm |
| Fuction: | Pita Bread Line |
Full Automatic Pita Bread Tortilla Making Machine Stainless Steel
| Matieral: | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machine Weight: | 600kg |
Hot Pressing 1400pcs/h Arabic Bread Production Line
| Production Capacity: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Brand Name: | SSS |
| Power: | 21kw |
High Efficiency Fully Automatic Arabic Bread / Pita Bread Production Line
| Packaging Details: | Nude packing or seaworthy wooden case packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 25-50days |
| Supply Ability: | 100sets per month |
Supermarket 21kw Automatic Tortilla Making Machine Silver Color
| Application:: | Supermarket Factory |
|---|---|
| Color:: | Silver |
| Material: | 304 Stainless Steel |
42kw Dough Balls Making Machine For Tortilla Production Line Advanced Fuctionality
| Cable: | Renmin |
|---|---|
| Display Screen: | Delta |
| Pressure Range Of The Presser: | 0.3MPA-14MPA |

