All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ fully automatic chapati making machine ] match 92 Products.
Flat Arabic Pita Bread Roti Production Line Commercial 800--8200pcs/H
| Condition: | New |
|---|---|
| Function: | Making Chapati/ Roti/Tortilla |
| Power: | 21kw |
14000pcs/h High Output Sanitary Lavash Bread Line
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
Small Size Mexican Tortilla Production Line Stainless Steel 700 Pcs Per Hour
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 600-800 PCS/HR |
| Power: | 21 KW |
7000pcs/h High Output Sanitary Flat Bread Equipment
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-10000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
High Capacity Full Auto Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System
| Capacity: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Application: | Tortilla Or Lavash Or Bread |
| Packing: | Wooden Package |
15-45cm Small Output 1000-2000pcs/h Iraqi Bread Product Line
| Condition: | New |
|---|---|
| Capacity: | 600-1000 Pcs/h |
| Power: | 21kw |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Color: | Sliver |
| Name: | Tortilla Production Line |
1400pcs/h Flour Tortilla Production Line , 100g Flour Tortilla Equipment
| Thickness: | 100-300mm |
|---|---|
| Capacity: | 600-1000 PCS/HR |
| Dough Weight: | 30-100g/PC |

