All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ industrial tortilla machine ] match 273 Products.
150g Stainless Steel 900pcs/h Arabic Bread Baking Machine
| Matetial: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Raw Material: | Flour |
Automated Stainless Steel Tortilla Production Line 10 - 45cm Roller Pita
| Roller Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Temperature Control Range: | 0-300℃ |
2KW 400mm Tortilla Production Line For Professional Bakers Tortilla Bread
| Power: | 2.2KW |
|---|---|
| Roller Width: | 400mm |
| Production Capacity: | 1000-2000 Pieces/h |
Dust Resistant 55kw CE Tortilla Production Equipment
| Condition: | New |
|---|---|
| Production Capacity: | 2000-3600 Pcs/h |
| Voltage: | 380V/3PHASE |
Intellectualization 2000pcs/h Tortilla Masters Equipment
| Key Selling Points:: | Automatic |
|---|---|
| Tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequency:: | 50HZ |
Automatic Two Extruders Tortilla Production Line Spring Roll Taco Making
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 5130*840*1300mm |
| Capacity: | 1300pcs/h |
1300pcs/h PLC Core Automatic Tortilla Making Equipment 8"10"12" 18"
| Applicable Industries: | Purchaser Of Food Machinery |
|---|---|
| Warranty: | 1year |
| After-sales Service Provided: | Free Training |
380v 220v Corn Tortilla Making Machine 800 - 120 PCS/H
| Voltage: | 110v/220v |
|---|---|
| Capacity: | 800-120PCS/h |
| Feature: | High Efficiency And Automatic |
Customizable Dough Rounder For Tortilla Production Line With Dough Weight 28-130 Gram Stainless Steel
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough Accuracy: | ±2 Gram |
| Control System: | PLC |
Touch Screen Flour Tortilla Equipment , 1400pcs/h Flatbread Making Machine
| Matieral: | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machine Weight: | 600kg |

