All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ onion pie making machine ] match 20 Products.
Commercial Automatic Onion Pie Roti Paratha Maker 3000 - 10000 Pcs/H
| Production Capacity: | 3000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Touch Screen 1300pcs/h 55kw Lavash Bread Making Machine
| Final Product: | Tortilla ,chapati,roti,bread,pazzi |
|---|---|
| Power: | 42.6kw |
| Color: | Stianless Steel Gray/customised |
Small Size Tortilla Making Machine Touch Screen PLC Controlled
| Dimension: | 4600x800x1300mm;4800x600x1600mm |
|---|---|
| Capacity: | 500-800pcs/hour;1300-1500pcs/hour |
| Model: | SSS-BP-400 |
Easy Operation Small Roti Tortilla Making Machine Electricity Heating
| Dimension: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Capacity: | 500-1500 Pcs/H |
| Model: | SSS-BP-400 |
150g Paratha Production Line , 6000pcs/h Paratha Making Machine
| Power: | 19.7KW |
|---|---|
| Voltage: | 380V/50Hz |
| Capacity: | 2000-6000pcs/h |
Onion Pie Lacha Paratha Making Machine 3000 -10000 Pcs/H
| Production Capacity: | 2000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
6000pcs/h Lavash Production Line , 200g Tortilla Bread Making Machine
| Capacity: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Power: | 23KW |
| Voltage: | 220V / 380V |
Automatic Roti Paratha Making Machine 1000 -10000 Per Hour
| Production Capacity: | 1000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Custom Made Paratha Making Machine Automatic 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Production Capacity: | 3000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Industrial Scallion Pancake Paratha Making Machine 3000 - 10000 Pcs/H
| Application: | Food Plant |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Key Selling Points: | Competitive Price |

