All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Automatic Low Cost Small Footprint Tortilla Making Machine for Bakery and Food Processing
| Electrical Components: | Chint, Schneider |
|---|---|
| Control System: | Delta Or Other |
| Power Source: | Electric |
Electric Heating 304 Stainless Steel Tortilla Production Line with 200-300 Pieces/h Capacity
| Cable: | Renmin |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Production Capacity: | 200-300 Pieces/h |
10-12 Inch Diameter 304 Stainless Steel Tortilla Production Line with 200-300 Pieces/h Capacity
| Diameter Of Tortilla: | 10 -12 Inch |
|---|---|
| Raw Material: | Water, Wheat, Corn, Flour Etc. |
| Core Components: | Motor, PLC, Hot Press |
Automatic Low Cost Small Footprint Tortilla Production Line with Dough Divider Rounder for Uniform Tortilla Making
| Control System: | Delta Or Other |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Key Selling Points: | Automatic, Low Cost, Small Footprint |
Big Capacity 3000-8000pcs/H Flour Tortilla Production Line Till Packing
| Item: | 3000-8000pcs/H Flour Tortilla Production Line |
|---|---|
| Diameter: | 20-30cm |
| Capacity: | 3000-8000pcs/h |
Low Energy consumption High output 2000pcs/h Tortilla Making Machine & product line
| Brand Name: | SSS |
|---|---|
| Power: | 21kw |
| Warranty: | 1 Year |
Fully Automatic 10-45cm Diameter Tortilla Making Machine with Food Grade 304 Stainless Steel for South east Asia countries
| Condition: | New |
|---|---|
| Capacity: | 200-600 Pcs/h |
| Power: | 21kw |
Hot selling 10-45cm Diameter Food Grade 304 Stainless Steel Tortilla Machine & Production Line
| Condition: | New |
|---|---|
| Capacity: | 200-600 Pcs/h |
| Power: | 21kw |
10pcs/Bag Tortilla Packing Machine For Tortilla Production Line
| Item: | Pillow Type Bag Packing Machine |
|---|---|
| Diameter: | 10-40cm |
| Packing: | 5-10pcs/bag |
Pillow Type Bag Packing Machine For Tortilla Production Line
| Item: | Pillow Type Bag Packing Machine |
|---|---|
| Diameter: | 10-40cm |
| Packing: | 5-10pcs/bag |

