All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ 8 inch tortilla production line ] match 60 Products.
Stainless Steel 304 AutomaticTortilla Production Line Corrosion Resistant
| Speed: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14 Inch |
| Voltage: | 380v |
7000pcs/h Commercial 12 Inch Lavsh Production Line
| Application:: | Factory |
|---|---|
| Color:: | Silver |
| Material: | 304 Stainless Steel |
6000pcs/h Lavash Production Line , 200g Tortilla Bread Making Machine
| Capacity: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Power: | 23KW |
| Voltage: | 220V / 380V |
Fully Automatic 6-12 Inches Tortilla Making Machine With Presser / Gas Burner CE Certified
| Export Countries: | Global |
|---|---|
| Gas Condumption: | 4-14 M³/h |
| Diameter Of Tortilla: | 6-12 Inches |
Upgrade Small Size Tortilla Making Machine 8 -12 inch
| Speed: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14 Inch |
| Voltage: | 380v |
PLC Core 380v Corn Pizza Pita Machine Production Line Automatic
| Certification: | CE Certificate |
|---|---|
| Condition: | New |
| Warranty: | 1year |
Turkey Style Lavash Bread Production Line High Capacity With Baking Oven
| Material: | Stainless Steel And Food Grade Belt |
|---|---|
| Power: | 16KW |
| Weight: | 5.5 Ton |
Automati Thin Lavash Bread Production Line High Capacity With Baking Oven
| Material: | Stainless Steel And Food Grade Belt |
|---|---|
| Power: | 16KW |
| Weight: | 5.5 Ton |
High Customization Flour Tortilla Making Machine 8 Inch To 10 Inch To 12 Inch
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warrenty: | 1 Year |
| Gas Consumption: | 4-14 M³/h |
8 Inches Easy Touch Food Encrusting Machine 800pcs/H
| Diameter: | 100-300mm |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Weight: | 500kg |

