All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ 8 inch tortilla production line ] match 60 Products.
304 Stainless Steel And High Output Tortilla Machine With Adjustable Diameter
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Key Selling Points: | High Productivity, Automatic, Easy Operation |
| Marketing Type: | Hot Sale Product 2024 |
Small Size Tortilla Making Machine 1000 - 3000pcs One Hour 10 - 50 Cm
| Speed: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14 Inch |
| Voltage: | 380v |
18 Inch 35kg/h High Productivity Flour Tortilla Making Machine
| Condition:: | New |
|---|---|
| Warranty:: | 1year |
| Voltage:: | 380V |
Intellectualization 2000pcs/h Chapati Machine Maker
| Condition:: | New |
|---|---|
| Colour: | Silver |
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
8inch Corn Tortilla Maker Machine 800pcs Per Hour SS Frame
| Material: | Stainless Steel For Frame |
|---|---|
| Tortilla Size: | 50-300mm |
| Capacity: | 800pcs/h For 8 Inch |
Complete Turkey Style Lavash Making Machine For Lavash Bread
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
Adjustable Lavash Bread Making Machine
| Usage: | Lavash Making |
|---|---|
| Power: | 30 Kw |
| Dimension: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Water Resistant Equipment For Baking An Armenian Lavash
| Usage: | Lavash Making |
|---|---|
| Power: | 30 Kw |
| Dimension: | 25m X 5.5m X 2.0m |
High Capacity 3600pcs/h Lavash Making Machine Stainless Steel
| Capacity: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Power: | 23KW |
| Voltage: | 220V / 380V |

