All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ automatic tortilla bread making machine ] match 269 Products.
Small Size Tortilla Making Machine 1000 - 3000pcs One Hour 10 - 50 Cm
| Speed: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14 Inch |
| Voltage: | 380v |
Supermarket 21kw Automatic Tortilla Making Machine Silver Color
| Application:: | Supermarket Factory |
|---|---|
| Color:: | Silver |
| Material: | 304 Stainless Steel |
High Productivity 1300 Piece Per Hour Corn Tortilla Making Machine
| Application:: | Factory, Supermarket ,restaurant |
|---|---|
| Color:: | Silver |
| Material: | 304 Stainless Steel |
800 - 1400 PCS/H Automatic Tortilla Maker With CE
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| CAPACITY: | 800-1400PCS/HOUR |
| WEIGHT: | 800KG |
Automatic Tortilla Making Machine 800 - 1300 Pcs /Hour
| MATERIAL: | 304 STAINLESS STEEL |
|---|---|
| RAW MATERIAL: | FLOUR |
| SPEED: | 800-1300PCS/HOUR |
Small Size Automatic Tortilla Production Line Stainless Steel 304
| Speed: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14 Inch |
| Voltage: | 380v |
Two Heads 21kw Arabic Bread Production Line 1600pcs/Hour
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Color: | Sliver |
| Name: | Tortilla Production Line |
200mm 600pcs/h Flour Tortilla Making Machine With Cooling Line
| Condition: | New |
|---|---|
| Production Capacity: | 200-1000pcs/h |
| Power: | 21kw |
900x900 Hot Pressing Plate Tortilla Production Line 3000pcs/H
| Production Capacity: | 3000-14000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Soft Taco Making Arabic Bread Production Line Fully Automatic
| Product Name: | Fully Automatic Soft Taco Making Machine/arabic Bread Production Line |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 304 |
| Voltage: | 220V/380V |

