All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ automatic tortilla bread making machine ] match 267 Products.
Fully Automatic Pita Bread , Paratha Production Line With 55cm Paratha Line
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Export Countries: | Global |
800pcs/h Small Output 30cm Arabic Bread Production Line
| Color: | Silver |
|---|---|
| Thickness: | 100-300mm |
| Capacity: | 600-1000 PCS/HR |
304 Stainless Steel ISO tortilla making production line Lavash Production Line
| Dimension: | 26000 X 2030 X 1915 (mm)/customized |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Keywords: | TORTILLA, CHAPATI, PITA BREAD, MEXICAN BREAD |
Fully Automatic Productivity 6-10 Inches Tortilla Production Line
| Key Selling Points: | High Productivity, Automatic, Easy Operation |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 6-10 Inches |
| Weight: | 4500kg |
BP-650 Fully Automatic Dough Making Tortilla Production Line
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
Small Size Tortilla Making Equipment 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machine Weight: | 600kg |
High Capacity Tortilla Production Line
| Core Components: | Motor, PLC, Hydraulic Tortilla Press, Gas Tunnel Oven |
|---|---|
| Heating Method: | Natural Gas Or PL Gas |
| Material: | 304 Stainless Steel |
25 Inch 35 Inch Press Industrial Tortilla Production Line Silver Color
| Machine Name: | Mexican Tortilla Making Machine |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
10cm To 30cm Dia Tortilla Machine Commercial Automatic
| Capacity: | 200-1400 Pcs/hour |
|---|---|
| Advantage: | Automatic |
| Material: | Flour |

