All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ high capacity lavash bread production line ] match 49 Products.
14000pcs/h High Output Sanitary Lavash Bread Line
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
High Capacity 6000pcs/h Adjustable Lavash Production Line
| Key Selling Points:: | Automatic |
|---|---|
| Tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequency:: | 50HZ |
Flat Arabic Pita Bread Roti Production Line Commercial 800--8200pcs/H
| Condition: | New |
|---|---|
| Function: | Making Chapati/ Roti/Tortilla |
| Power: | 21kw |
304 Stainless Steel Lavash Bread Machine With Enhanced Food Performance
| Product: | Lavash |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Power: | 25kw |
Fully Automatic 8000pcs/hour Stainless Steel Lavash Bread Maker Machine
| Product: | Lavash |
|---|---|
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
| Power: | 25kw |
Customer Satisfaction Lavash Bread Making Machine Bread Maker Machine With 6-12 Inches Lavash
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
| Product: | Lavash |
6-12 Inches Diameter Lavash Bread Maker Machine With 8000kg Capacity And Online Support Provided
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
|---|---|
| Diameter Of Lavash: | 6-12 Inches |
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
Customizable Flexible Configuration Lavash Bread Machine Pressure Range 0.8-1.0 Mpa Production Capacity 8000-10000pcs/hour
| Function: | Food |
|---|---|
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
| Online Support: | Provided |
Automatic Lavash Production Line With Production Capacity Of 8000 To 10000 Sheets Per Hour
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
|---|---|
| Function: | Food |
| Production Capacit: | 8000-10000pcs/hour |

