All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ high capacity lavash bread production line ] match 49 Products.
High Capacity 3600pcs/h Lavash Making Machine Stainless Steel
| Capacity: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Power: | 23KW |
| Voltage: | 220V / 380V |
Water Resistant Equipment For Baking An Armenian Lavash
| Usage: | Lavash Making |
|---|---|
| Power: | 30 Kw |
| Dimension: | 25m X 5.5m X 2.0m |
6-12 Diameter Lavash Making Machine With 304 Stainless Steel 25kw Power
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
|---|---|
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
| Power: | 25kw |
Automatic Lavash Machine To Make Delicious Lavash 8000-10000pcs/hour
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Function: | Food |
304 Stainless Steel Lavash Machine With Pressure Range 0.8-1.0 Mpa
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
304 Stainless Steel Design Lavash Dough Press Machine for Large-Scale and Volume Production 28300 *5800 *1830mm
| Power: | 25kw |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
43kw 3800pcs/h Corn Tortilla Maker Machine
| Usage: | Tortilla Making |
|---|---|
| Power: | 43 Kw |
| Dimension: | 26000x2030x1915mm |
Adjustable Taco Shell Maker Machine
| Usage: | Tortilla Making |
|---|---|
| Power: | 43 Kw |
| Dimension: | 26000x2030x1915mm |
Electric Flour Tortilla Making Machine , 200mm Lavash Baking Equipment
| Automatic Grade: | AUTOMATIC |
|---|---|
| Driven Type: | Electric/hydraulic |
| Voltage: | 380v/220v |
Food Industry Taco Maker Machine , 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |

