All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ high efficiency pita bread production line ] match 92 Products.
Flat Arabic Pita Bread Roti Production Line Commercial 800--8200pcs/H
| Condition: | New |
|---|---|
| Function: | Making Chapati/ Roti/Tortilla |
| Power: | 21kw |
250kg/h Arabic Bread Production Line , 23kw Pita Bread Line
| Condition:: | New |
|---|---|
| Warranty:: | 1year |
| Voltage:: | 380V |
800pcs/h Small Output 30cm Arabic Bread Production Line
| Color: | Silver |
|---|---|
| Thickness: | 100-300mm |
| Capacity: | 600-1000 PCS/HR |
Alloy Steel Roller Pita / Tortilla Production Line 220V / 380V Voltage
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
Automatic Pita Making Machine Adjustable Speed
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Advantage: | Easy Operation High Efficiency |
| Power: | 2.2kW |
Stainless Steel Pita / Tortilla Production Line PLC Control System
| Roller Width: | 8-50mm |
|---|---|
| Roller Speed: | 3-20m/min |
| Production Capacity: | 100-3000 Pieces/h |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Paratha Production Line
| Core Components: | Motor, PLC |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter Of Tortilla: | 25cm-35cm |
4.5kw 380v Automatic Pita Bread Making Machine 2000pcs/Hour
| Capacity: | 2000pcs/hour |
|---|---|
| Power: | 4.5kw |
| Voltage: | 380v |

