All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ high efficiency pita bread production line ] match 92 Products.
10 - 50mm Alloy Steel Tortilla Production Line PLC Control System 800 - 3000pcs/Hour
| Production Capacity: | 800-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
| Material: | Stainless Steel |
8-50cm Tortilla Production Line PLC Control System Tortilla Making Machine
| Production Capacity: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Product Name: | Tortilla Production Line |
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
Food Industry Taco Maker Machine , 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
PLC Control Stainless Steel Tortilla Production Line Chrome Plating Roller Surface Treatment
| Roller Diameter: | 200mm |
|---|---|
| Roller Speed: | 3-20m/min |
| Power: | 2.2KW |
Fully Automatic Easy Operation Tortilla Production Line / Dough Making With 10 Inch Diameter Output
| Production Capacity: | 3000-4000 Pieces/h |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 10 Inch |
| Export Countries: | Global |
Dia 18Cm PLC Operation Pita Bread Making Machine 304 Steel Material
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Condition: | New |
Automated Stainless Steel Tortilla Production Line 10 - 45cm Roller Pita
| Roller Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Temperature Control Range: | 0-300℃ |
20cm Tortilla Masters Equipment , Adjustable Tortilla Production Line
| Production Speed: | 100~250 Kg/h |
|---|---|
| Tortilla Diameter: | 20cm--40cm |
| Compressed Air Requirement: | 0.6-0.8MPa |
800 - 3000 Pieces/H Stainless Steel Tortilla Production Line With Alloy Steel Roller
| Roller Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Control System: | PLC |

