All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ high productivity paratha making machine ] match 26 Products.
Layered Dough Ball Making Machine Customizable Size High Capacity
| Machine Name: | Mexican Tortilla Making Machine |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor, Teflonn Belt |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Intellectualization Industrial Tortilla Making Machine , 150g Tortilla Manufacturing Equipment
| Power: | 19.7KW |
|---|---|
| Voltage: | 380V/50Hz |
| Capacity: | 2000-6000pcs/h |
3600pcs/h Grain Product Making Machines
| Function: | Make Tortilla |
|---|---|
| Capacity: | 200-3600pcs/hr |
| Feature: | Low Energy High Speed |
Commercial Automatic Onion Pie Roti Paratha Maker 3000 - 10000 Pcs/H
| Production Capacity: | 3000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
High Performance Pita / Tortilla Production Line For 100 - 3000 Pieces/H
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
|---|---|
| Roller Width: | 8-50mm |
| Voltage: | 220V/380V |
1500-2800pcs/hr Capacity Automatic Packing Machine for Customized Products 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter Of Product: | 16cm-26cm |
| Machine Dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Paratha Production Line
| Core Components: | Motor, PLC |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter Of Tortilla: | 25cm-35cm |
Flour Pita Bread Line Paratha Production Line For 40cm-50cm Diameter Of Pita Bread And Paratha
| Core Components: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 40cm-50cm |
| Fuction: | Pita Bread Line |
Fully Automatic Pita Bread , Paratha Production Line With 55cm Paratha Line
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Export Countries: | Global |

