All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ industrial tortilla machine ] match 273 Products.
Touch Screen Double Heads 30g Commercial Tortilla Machine
| Condition: | New |
|---|---|
| Brand Name: | SSS |
| Power: | 21kw |
Intellectualization 200g Industrial Tortilla Making Machine
| Condition:: | New |
|---|---|
| Power Source:: | Electric Gas |
| Power:: | 23kw |
18in 1500pcs/Hour Commercial Corn Tortilla Machine Stainless Steel 304
| Product Name: | 18in 1500pcs/hour Industrial Flour Corn Tortilla Maker Automatic Machine |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 304 |
| Condition: | New |
10cm To 30cm Dia Tortilla Machine Commercial Automatic
| Capacity: | 200-1400 Pcs/hour |
|---|---|
| Advantage: | Automatic |
| Material: | Flour |
25cm 3600pcs/h Supermarket Commercial Tortilla Machine
| Function: | Make Tortilla |
|---|---|
| Capacity: | 200-3600pcs/hr |
| Feature: | Low Energy High Speed |
PLC Core 8' 12' 20Inch Electric Corn Tortilla Machine Production Line
| Machinery Capacity: | 2000-6000/hour |
|---|---|
| Shipping: | Air Freight |
| Customization: | Min. Order: 1 Sets |
Stainless Steel 3000pcs/H 85g 250mm Dia Tortilla Making Machine Industrial
| Diameter: | 100-300mm |
|---|---|
| Dough Weight: | 10-100g/PC |
| Row Material: | Corn Flour |
Food Industry 900pcs/h 150mm Commercial Corn Tortilla Machine
| Matetial: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Raw Material: | Corn Flour, Rice Flour, Vegetable Oil, Salt Etc. |
3600pcs/h 90g Touch Screen Tortilla Wrap Making Machine
| Thickness: | 100-300mm |
|---|---|
| Dough Weight: | 10-100g/PC |
| Voltage: | 380V |
18 Inch Industrial Tortilla Maker Machine , 30cm Tortilla Processing Equipment
| Condition:: | New |
|---|---|
| Warranty:: | 1year |
| Voltage:: | 380V |

