All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ intellectualization grain product making machines ] match 8 Products.
3600pcs/h Grain Product Making Machines
| Function: | Make Tortilla |
|---|---|
| Capacity: | 200-3600pcs/hr |
| Feature: | Low Energy High Speed |
High Capacity 3600pcs/h Lavash Making Machine Stainless Steel
| Capacity: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Power: | 23KW |
| Voltage: | 220V / 380V |
800PCS/H Wheat Flour Tortilla Making Machine With Two Heads
| Color: | Stainless Steel Silver |
|---|---|
| Capacity: | 800-1300 PCS/HR |
| Power: | 21 KW |
Two Heads Wheat Flour Tortilla Making Machine Stainless Steel
| Color: | Stainless Steel Silver |
|---|---|
| Capacity: | 800-1300 PCS/HR |
| Power: | 21 KW |
304 Stainless Steel ISO tortilla making production line Lavash Production Line
| Dimension: | 26000 X 2030 X 1915 (mm)/customized |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Keywords: | TORTILLA, CHAPATI, PITA BREAD, MEXICAN BREAD |
High Capacity 6000pcs/h Adjustable Lavash Production Line
| Key Selling Points:: | Automatic |
|---|---|
| Tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequency:: | 50HZ |
Tortilla Production line with 32 inch press Roti Chapati line for tortilla manufacturer
| Application:: | Supermarket Factory |
|---|---|
| Color:: | Silver |
| Material: | 304 Stainless Steel |
High Capacity Tortilla Producing Equipment for tortilla Food supplier
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capacity: | 1500-3600pcs/h |
1

