All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ paratha making machine ] match 41 Products.
1000 - 3000pcs/Hour Arabic Pita Bread Production Line Full Automatic
| Voltage: | 220V/ 380V Or Customization |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full-automatic |
| Application: | Pita Machine |
High Performance Pita / Tortilla Production Line For 100 - 3000 Pieces/H
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
|---|---|
| Roller Width: | 8-50mm |
| Voltage: | 220V/380V |
Customized Intelligent Packaging Machine With 304 Stainless Steel Frame
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Packaging Type: | Plastic |
| Working Voltage: | 220V / 50Hz |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging
| Product Weight: | 60-200g/pcs |
|---|---|
| Frame Material: | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage: | 220V / 50Hz |
Customized High Precision Product Packaging Machine
| Diameter Of Product: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Air Pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Applicable Products: | Customized |
0.25KW Plastic Automatic Packaging Machine Forming And Film Covering Machine
| Applicable Products: | Customized |
|---|---|
| Air Pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product Weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800pcs/hr Capacity Automatic Packing Machine for Customized Products 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter Of Product: | 16cm-26cm |
| Machine Dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Paratha Production Line
| Core Components: | Motor, PLC |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter Of Tortilla: | 25cm-35cm |
Laminated Frozen Dough Bun Production Line Automatic Layed
| Machine Name: | Layer Paratha Production Line |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor |
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
High Efficiency Fully Automatic Arabic Bread / Pita Bread Production Line
| Packaging Details: | Nude packing or seaworthy wooden case packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 25-50days |
| Supply Ability: | 100sets per month |

