All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ paratha making machine ] match 41 Products.
Commercial Use Paratha Onion Pancake Making Machine 6000 Pcs/H
| Machine Name: | Layer Paratha Production Line |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor, Teflonn Belt |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Layered Dough Ball Making Machine Customizable Cutting Shape
| Machine Name: | Mexican Tortilla Making Machine |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor, Teflonn Belt |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Layered Dough Ball Making Machine Customizable Size High Capacity
| Machine Name: | Mexican Tortilla Making Machine |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor, Teflonn Belt |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Intellectualization Industrial Tortilla Making Machine , 150g Tortilla Manufacturing Equipment
| Power: | 19.7KW |
|---|---|
| Voltage: | 380V/50Hz |
| Capacity: | 2000-6000pcs/h |
Automatic Paratha Production Line 10 - 30cm 3000 - 10000pcs/Hour
| Production Capacity: | 3000-10000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Chinese Meat Sandwich Rou Jia Mo Bun Making Machine Automatic
| Machine Name: | Layer Paratha Production Line |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Laminated Dough Bun Flaky Bread Making Machine Automatic Layed
| Machine Name: | Layer Paratha Production Line |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Full Auto Pita Bread Making Machine 1500 - 5000pcs/H
| Voltage: | 220V/ 380V Or Customization |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full-automatic |
| Application: | Pita Machine |
Full Automatic Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V Or Customization |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full-automatic |
| Application: | Pita Machine |
Corn Tortilla Pita Chapati Roti Making Machine Fully Automatic
| Voltage: | 220V/ 380V Or Customization |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full-automatic |
| Application: | Pita Machine |

