All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
7000 KG Machine Gross Weight Tortilla Production Line For High Productivity
| Model: | BP-820 |
|---|---|
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
| Application: | Food Industry |
Wheat Or Corn Floour Dough Divider Rounder for Large Scale Production
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
|---|---|
| Key Selling Points: | High Productivity |
| Marketing Type: | Hot Sale Product 2024 |
Top-Quality Tortilla Maker With 1000-7000 Pieces/h Production Capacity
| Roller Diameter: | 8-50cm |
|---|---|
| Control System: | PLC |
| Roller Material: | Alloy Steel |
Temperature Control Range 0-300C Tortilla Production Line For Efficient Production
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
|---|---|
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
| Roller Material: | Alloy Steel |
Tortilla Production Line Capacity Of 1000-7000 Pieces/h And Roller Surface Treatment
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Roller Diameter: | 8-50cm |
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
Alloy Steel Roller Tortilla Making Machine For Food Service Businesses
| Roller Speed: | 3-20m/min |
|---|---|
| Production Capacity: | 1000-7000 Pieces/h |
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
220V/380V Dough Making Machine With High Precision And ±2 Gram Accuracy
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Dough Accuracy: | ±2 Gram |
3000-18000 Pieces/h Capacity Tortilla Dough Rounder Production Line With And PLC Control System
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Product Name: | Dough Divider & Rounder |
PLC Control System Dough Divider Rounder For Fast Production Of 3000-18000 Pieces/h
| Dough Accuracy: | ±2 Gram |
|---|---|
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
| Product Name: | Dough Divider & Rounder |
220V/380V PLC Control Dough Divider Rounder With Dough Weight 28-130 Gram
| Dough Accuracy: | ±2 Gram |
|---|---|
| Product Name: | Dough Divider & Rounder |
| Voltage: | 220V/380V |

