All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ commercial tortilla machine ] match 212 Products.
Alloy Steel Roller Pita / Tortilla Production Line 220V / 380V Voltage
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
Automatic Electric 304 Stainless Steel Complete Tortilla Making Machine
| Production Capacity: | 3000-8000 Pieces/h |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
Fully Automatic Easy Operation Tortilla Production Line / Dough Making With 10 Inch Diameter Output
| Production Capacity: | 3000-4000 Pieces/h |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 10 Inch |
| Export Countries: | Global |
2024 New Desigh And Automatic BP-820 Industrial High Speed Tortilla Production Line
| Core Components: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 6-12 Inches |
| Key Selling Points: | High Productivity, Automatic, Easy Operation |
Advanced Tortilla Making Machine With Renmin Cable Gas Consumtion 4-14 M\u00b3/h
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Core Components: | Motor, PLC |
| Cable: | Renmin |
Stainless Steel Tortilla Production Line With 0-300℃ Temperature Control Range
| Product Name: | Tortilla Production Line |
|---|---|
| Roller Diameter: | 200mm |
| Control System: | PLC |
Chrome Plated Tortilla Production Equipment With Temperature Control 700 - 3000 Pieces/H
| Product Name: | Pita Production Line |
|---|---|
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
| Roller Width: | 8-50mm |
220V / 380V PLC Alloy Steel Tortilla Production Line With 0-300C Temperature Control
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Roller Speed: | 3-20m/min |
| Roller Diameter: | 8-50cm |
Tortilla Production Line 3600-16000 Pieces/h 19900*2470*2300mm to Worldwide Countries
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Key Selling Points: | High Productivity |
Fully Automatic Productivity 6-10 Inches Tortilla Production Line
| Key Selling Points: | High Productivity, Automatic, Easy Operation |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 6-10 Inches |
| Weight: | 4500kg |

