All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ commercial tortilla machine ] match 211 Products.
220V / 380V Temperature Controlled Tortilla Production Line Roller Speed 3 - 20m/Min
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
| Roller Speed: | 3-20m/min |
220V / 380V Tortilla Production Line With 8 - 50mm Roller Width 8 - 50cm Roller Diameter
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
|---|---|
| Temperature Control Range: | 0-300℃ |
| Control System: | PLC |
PLC Control Tortilla Making Machine With Chrome Plating Roller Surface Treatment
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
|---|---|
| Roller Material: | Alloy Steel |
| Voltage: | 220V/380V |
8 - 50cm Roller Tortilla Production Line With Alloy Steel
| Roller Diameter: | 8-50cm |
|---|---|
| Control System: | PLC |
| Roller Material: | Alloy Steel |
Quality Tortilla Production Line With Adjustable Speed And Stainless Steel Construction
| Temperature Control Range: | 0-300℃ |
|---|---|
| Roller Speed: | 3-20m/min |
| Roller Diameter: | 8-50cm |
Alloy Steel Roller Tortilla Making Machine For Food Service Businesses
| Roller Speed: | 3-20m/min |
|---|---|
| Production Capacity: | 1000-7000 Pieces/h |
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
7000 KG Machine Gross Weight Tortilla Production Line For High Productivity
| Model: | BP-820 |
|---|---|
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
| Application: | Food Industry |
19900*2470*2300mm Dough Making Machine for International Market
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter Of Tortilla: | 150-350mm |
Global Market Capacity Tortilla Production Line With 3600-16000 Pieces/H for SSS
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Material: | Stainless Steel |
Fully Automatic 6-12 Inches Tortilla Making Machine With Presser / Gas Burner CE Certified
| Export Countries: | Global |
|---|---|
| Gas Condumption: | 4-14 M³/h |
| Diameter Of Tortilla: | 6-12 Inches |

