All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ commercial tortilla machine ] match 212 Products.
19900*2470*2300mm Dough Making Machine for International Market
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter Of Tortilla: | 150-350mm |
Global Market Capacity Tortilla Production Line With 3600-16000 Pieces/H for SSS
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Material: | Stainless Steel |
Fully Automatic 6-12 Inches Tortilla Making Machine With Presser / Gas Burner CE Certified
| Export Countries: | Global |
|---|---|
| Gas Condumption: | 4-14 M³/h |
| Diameter Of Tortilla: | 6-12 Inches |
BP-650 Fully Automatic Dough Making Tortilla Production Line
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
304 Stainless Steel Tortilla Production Line BP350 with Delta Control System for 200-300 Pieces per hour
| Model: | BP350 |
|---|---|
| Core Components: | Motor, PLC, Hot Press |
| Raw Material: | Water, Wheat, Corn, Flour Etc. |
10 - 50mm Alloy Steel Tortilla Production Line PLC Control System 800 - 3000pcs/Hour
| Production Capacity: | 800-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
| Material: | Stainless Steel |
8 - 50mm Roller Width Tortilla Making Machine For Large Scale Production
| Roller Width: | 8-50mm |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Control System: | PLC |
Stainless Steel Automatic 18inch Tortilla Bread Machine 1500pcs/h
| Capacity: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Core Component: | PLC |
| Power: | 21kw |
Automatic Mexican Tortilla Making Machine Electric Heating 1300pcs/H
| Product Name: | Automatic Mexican Tortilla Making Machine For Bread Flour Cake Press Commercial Large Pancake Machine |
|---|---|
| Production Capacity: | 500-1300 Pcs/h |
| Voltage: | 380v/220v |
10 - 30 Cm Fully Automatic Tortilla Making Machine Commercial
| Applicable Industrie: | Food & Beverage Factory, Restaurant |
|---|---|
| Keywords: | Arabic Bread Machine |
| Voltage: | 380v |

