All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ industrial tortilla machine ] match 273 Products.
Chrome Plated Tortilla Production Equipment With Temperature Control 700 - 3000 Pieces/H
| Product Name: | Pita Production Line |
|---|---|
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
| Roller Width: | 8-50mm |
10 - 50mm Alloy Steel Tortilla Production Line PLC Control System 800 - 3000pcs/Hour
| Production Capacity: | 800-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
| Material: | Stainless Steel |
42kw Dough Balls Making Machine For Tortilla Production Line Advanced Fuctionality
| Cable: | Renmin |
|---|---|
| Display Screen: | Delta |
| Pressure Range Of The Presser: | 0.3MPA-14MPA |
304 Stainless Steel 1000pcs/Hour Tortilla Production Line With PTFE Belt
| Machine Name: | Mexican Tortilla Making Machine |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Engine, Motor |
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
Dough Chapati Electric Tortilla Press Machine PLC Control 100kg/H
| Applicable Industrie: | Food & Beverage Factory, Restaurant, Food Shop |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Motor |
| Voltage:: | 380V |
Different Shape 250kg/H Tortilla Chapati Production Line Electric Power
| Applicable Industrie: | Food & Beverage Factory, Restaurant, Food Shop |
|---|---|
| Core Components: | PLC, Motor |
| Voltage:: | 380V |
Food Industry Taco Maker Machine , 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |

