All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ industrial tortilla machine ] match 273 Products.
Stainless Steel Tortilla Production Line With 0-300℃ Temperature Control Range
| Product Name: | Tortilla Production Line |
|---|---|
| Roller Diameter: | 200mm |
| Control System: | PLC |
Pita / Tortilla Production Line Chrome Plating Roller Alloy Steel 220V / 380V
| Roller Speed: | 3-20m/min |
|---|---|
| Roller Diameter: | 8-50cm |
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
19900*2470*2300mm Dough Making Machine for International Market
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter Of Tortilla: | 150-350mm |
Tortilla Production Line 3600-16000 Pieces/h 19900*2470*2300mm to Worldwide Countries
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Key Selling Points: | High Productivity |
304 Stainless Steel Electric Tortilla Production Line with 6-12 Inch Tortilla Capacity
| Diameter Of Tortilla: | 6-12 Inches |
|---|---|
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
| Model: | BP-930 |
Automatic Commercial Tortilla Making Machine With 6-10 Inches Tortilla Diameter
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
| Diameter Of Tortilla: | 6-10 Inches |
Fully Automatic Tortilla Production Line / Dough Making With Delta Control System
| Control System: | Delta |
|---|---|
| Heating Method: | Natural Gas Or PL Gas |
| Fuction: | Tortilla Production Line |
Fully Automatic Easy Operation Tortilla Production Line / Dough Making With 10 Inch Diameter Output
| Production Capacity: | 3000-4000 Pieces/h |
|---|---|
| Diameter Of Tortilla: | 10 Inch |
| Export Countries: | Global |
Easy Operation Electric Tortilla Maker Automatic Grade Energy Saving
| Machine Model: | BP-350 |
|---|---|
| Feature: | Customized Size |
| Automatic Grade: | Automatic |
Machine Model Electric Tortilla Maker BP-350 with Easy Operation
| Capacity: | 200 Pcs/hour |
|---|---|
| Feature: | Customized Size |
| Core Components: | Motor |

