All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ industrial tortilla machine ] match 273 Products.
700 - 3000 Pieces/h Stainless Steel Tortilla Production Line 8 - 50cm
| Production Capacity: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roller Diameter: | 8-50cm |
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
PLC Controlled Tortilla Production Line With Chrome Plating Roller Surface Treatment
| Roller Diameter: | 8-50cm |
|---|---|
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
| Roller Width: | 8-50mm |
Automatic Electric Tortilla Making Machine With PLC PC Computer Control
| Fuction: | Tortilla Production Line |
|---|---|
| Raw Material: | Water, Wheat, Corn, Milk, Flour |
| Diameter Of Tortilla: | 6-10 Inches |
BP-650 Tortilla Production Line with Renmin Cable
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
0.7MPA-1.0MPA Pressure Tortilla Making Machine With Delta Control System
| Pressure Range Of The Presser: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Marketing Type: | Hot Sale Product 2024 |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
BP-350 Electric Tortilla Maker Perfect Addition to Your Pita Bread Machine
| Number Of Rows: | Single-row |
|---|---|
| Capacity: | 800 Pcs/hour |
| Core Components: | Motor |
Machine Model Electric Tortilla Maker BP-350 with Easy Operation
| Capacity: | 200 Pcs/hour |
|---|---|
| Feature: | Customized Size |
| Core Components: | Motor |
Alloy Steel Roller Pita / Tortilla Production Line 220V / 380V Voltage
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Product Name: | Pita/TORTILLA Production Line |
220V / 380V Temperature Controlled Tortilla Production Line Roller Speed 3 - 20m/Min
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
| Roller Speed: | 3-20m/min |
220V / 380V Tortilla Production Line With 8 - 50mm Roller Width 8 - 50cm Roller Diameter
| Roller Surface Treatment: | Chrome Plating |
|---|---|
| Temperature Control Range: | 0-300℃ |
| Control System: | PLC |

