All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ lavash bread making machine ] match 61 Products.
6000pcs/h Lavash Production Line , 200g Tortilla Bread Making Machine
| Capacity: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Power: | 23KW |
| Voltage: | 220V / 380V |
304 Stainless Steel Lavash Bread Machine With Enhanced Food Performance
| Product: | Lavash |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Power: | 25kw |
6-12 Diameter Lavash Making Machine With 304 Stainless Steel 25kw Power
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
|---|---|
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
| Power: | 25kw |
8000kg Capacity Flexible Configuration Lavash Bread Machine Pressure Range 0.8-1.0 Mpa for Lavash Production Requirements
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
|---|---|
| Production Capacity: | 8000-10000pcs/hour |
| Power: | 25kw |
304 Stainless Steel Design Lavash Dough Press Machine for Large-Scale and Volume Production 28300 *5800 *1830mm
| Power: | 25kw |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
Customizable Flexible Configuration Lavash Bread Machine Pressure Range 0.8-1.0 Mpa Production Capacity 8000-10000pcs/hour
| Function: | Food |
|---|---|
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
| Online Support: | Provided |
Servo Motor Hydraulic Press Tortilla Making Machine Fully Automatic
| Production Capacity: | 3000-14000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |

