All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ lavash bread making machine ] match 61 Products.
Fully Automatic Lavash Bread Making Machine with High Capacity
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
Adjustable Lavash Bread Making Machine
| Usage: | Lavash Making |
|---|---|
| Power: | 30 Kw |
| Dimension: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Heavy Duty 1400pcs/h 40kw Lavash Bread Making Machine
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capacity: | 1500-3600/h |
Touch Screen 1300pcs/h 55kw Lavash Bread Making Machine
| Final Product: | Tortilla ,chapati,roti,bread,pazzi |
|---|---|
| Power: | 42.6kw |
| Color: | Stianless Steel Gray/customised |
Customer Satisfaction Lavash Bread Making Machine Bread Maker Machine With 6-12 Inches Lavash
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
| Product: | Lavash |
Fully Automatic 8000pcs/hour Stainless Steel Lavash Bread Maker Machine
| Product: | Lavash |
|---|---|
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
| Power: | 25kw |
Production-Ready Lavash Bread Maker Machine Pressure Range 0.8-1.0 Mpa Diameter 6-12 Inches 8000-10000pcs/hour Capacity
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
|---|---|
| Product: | Lavash |
| Weight: | 8000kg |
6-12 Inches Diameter Lavash Bread Maker Machine With 8000kg Capacity And Online Support Provided
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
|---|---|
| Diameter Of Lavash: | 6-12 Inches |
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
Dia 18Cm PLC Operation Pita Bread Making Machine 304 Steel Material
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Condition: | New |
Complete Turkey Style Lavash Making Machine For Lavash Bread
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |

