All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ lavash bread making machine ] match 61 Products.
700pcs/h Normal Output Flour Tortilla Making Machine
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 600-800 PCS/HR |
| Power: | 21 KW |
High Productivity 1300 Piece Per Hour Corn Tortilla Making Machine
| Application:: | Factory, Supermarket ,restaurant |
|---|---|
| Color:: | Silver |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Water Resistant Equipment For Baking An Armenian Lavash
| Usage: | Lavash Making |
|---|---|
| Power: | 30 Kw |
| Dimension: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Adjustable Plc Core Tortilla Maker Machine 3600pcs/Hour
| Name: | Adjustable Tortilla Machine For Arabic Pita Bread/ Chapati Bread Low Price |
|---|---|
| Production Capacity: | 2000-3600pcs/hour,customized |
| Applicable Industries: | Food & Beverage Factory, Restaurant, Home Use, Food Shop |
304 Stainless Steel ISO tortilla making production line Lavash Production Line
| Dimension: | 26000 X 2030 X 1915 (mm)/customized |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Keywords: | TORTILLA, CHAPATI, PITA BREAD, MEXICAN BREAD |
Small Size Tortilla Making Equipment 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machine Weight: | 600kg |
43kw 3800pcs/h Corn Tortilla Maker Machine
| Usage: | Tortilla Making |
|---|---|
| Power: | 43 Kw |
| Dimension: | 26000x2030x1915mm |
900x900 Hot Pressing Plate Tortilla Production Line 3000pcs/H
| Production Capacity: | 3000-14000 Pcs/h |
|---|---|
| Core Components: | Motor PLC |
| Material: | Stainless Steel |
Automatic Lavash Machine To Make Delicious Lavash 8000-10000pcs/hour
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Function: | Food |

