All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ lavash bread making machine ] match 61 Products.
Hourly Output Of 8000-10000 And Energy Efficiency Lavash Baking Machine Lavash Production Line
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
| Product: | Lavash |
304 Stainless Steel Fully Automatic High Effiency Lavash Machine High Capacity Lavash Machine
| Power: | 25kw |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Dimension: | 28300 *5800 *1830mm |
Automatic Lavash Production Line With Production Capacity Of 8000 To 10000 Sheets Per Hour
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
|---|---|
| Function: | Food |
| Production Capacit: | 8000-10000pcs/hour |
304 Stainless Steel Lavash Machine With Pressure Range 0.8-1.0 Mpa
| Machine Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Pressure Range: | 0.8-1.0 Mpa |
| Key Selling Point: | Competitive Price & Fully Automatic & High Capacity & Good Quality & Good Feedback |
Automatic Lavash Production Line Leavened Thin Flatbread Making
| Material: | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Processing Types: | Automatic Line |
| After Warranty Service: | Online Support |
Intellectualization 3600pcs/h SS304 Lavash Production Line
| Power: | 42.6kw |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Material: | 304 Stainless Steel |
Automatic Flat Arabic Bread Production Line 3800 Pcs /H
| Power Source: | Gas/Electric |
|---|---|
| Capacity: | 800 To 3800 Pcs /h |
| Advantage: | Simple Operation |
Flat Arabic Pita Bread Roti Production Line Commercial 800--8200pcs/H
| Condition: | New |
|---|---|
| Function: | Making Chapati/ Roti/Tortilla |
| Power: | 21kw |
Adjustable 700pcs/h 18 Inch Arabic Bread Production Line
| Final Product: | Tortilla ,chapati,roti,bread,pizza |
|---|---|
| Keywords: | Torilla |
| Capacity: | 500-700Pcs/h |
Small Size Tortilla Making Equipment
| Matieral: | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machine Weight: | 600kg |

