All Products
-
Tortilla Production Line
-
Fruit Processing Line
-
Fruit Puree Production Line
-
Fish Chili Sauce
-
Jam Paste Sauce Processing Line
-
Fruit Juice Production Line
-
Fruit Vegetable Processing Line
-
Color Sorter Machine
-
UHT Sterilizer Machine
-
Tomato Paste Processing Line
-
Mango Processing Line
-
Citrus Processing Plant
-
Commercial Tortilla Machine
-
Lavash Bread Maker Machine
-
Apple Processing Line
Keywords [ lavash bread making machine ] match 61 Products.
Adjustable Taco Shell Maker Machine
| Usage: | Tortilla Making |
|---|---|
| Power: | 43 Kw |
| Dimension: | 26000x2030x1915mm |
High Capacity 6000pcs/h Adjustable Lavash Production Line
| Key Selling Points:: | Automatic |
|---|---|
| Tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequency:: | 50HZ |
1500pcs/Hour Electric Power Tortilla Maker Machine 8mm 45mm Dust Free
| Name: | 1500pcs/hour High Quality Electric Tortilla Machine Production Line 8-45mm |
|---|---|
| Materia: | Stainless Steel |
| Power: | 21KW |
High Capacity Full Auto Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System
| Capacity: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Application: | Tortilla Or Lavash Or Bread |
| Packing: | Wooden Package |
CE Flour Material PLC Tortilla Bread Machine 500Kg/H 6'' 12''
| Condition:: | New |
|---|---|
| After Warran Ty Service: | Video Technical Support |
| Warranty:: | 1YEAR |
7000pcs/h High Output Sanitary Flat Bread Equipment
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-10000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
Food Industry Taco Maker Machine , 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Color: | Silver |
|---|---|
| Capacity: | 7000-14000 PCS/HR |
| Power: | 16KW |
1000pcs/h Food Industry 30cm Lavash Production Line
| Production Capacity: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Power: | 21kw |
| Weight: | 600 |
Intellectualization 2000pcs/h Tortilla Masters Equipment
| Key Selling Points:: | Automatic |
|---|---|
| Tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequency:: | 50HZ |

